Varlık edindirme sistemi (VES) ile Faize bulaşmadan Ev ve Araç sahibi olun

Türkiye’nin her yerinden faizsiz, peşinatsız, kefilsiz varlık sahibi olabilirsiniz. ev almak isteyen kişilerin güçlerini birleştiren VES iş birliği sağlayan aracı firma olup Birden çok ev sahibi olmak isteyen kişileri bir grup oluşturarak taksit ödeme şartı ile her ay ev sahibi olma imkânı sağlıyor.

Varlık edindirme sistemi (VES) ile Faize bulaşmadan Ev ve Araç sahibi olun

Türkiye’nin her yerinden faizsiz, peşinatsız, kefilsiz varlık sahibi olabilirsiniz. ev almak isteyen kişilerin güçlerini birleştiren VES iş birliği sağlayan aracı firma olup Birden çok ev sahibi olmak isteyen kişileri bir grup oluşturarak taksit ödeme şartı ile her ay ev sahibi olma imkânı sağlıyor.

Varlık edindirme sistemi (VES) ile Faize bulaşmadan Ev ve Araç sahibi olun
19 Eylül 2020 - 10:37

VarlıkEvim'den bir ilk faizsiz finans sektöründe devrim!

Uzun yıllar kiracı olarak yaşayarak yüksek kira bedeli ödeyenlere büyüklerin tavsiyesi taksitle ev al rahat et olmaktadır. Dayanışma ve yardımlaşmaya dayalı kurumlar faizsiz ve peşinatsız ev almak için öncü işletmelerdir. Bu kurumlar annelerin altın günü mantığı ile hizmet verir. Müşterilerinden yalnızca organizasyon ücreti alırlar. Alınan organizasyon ücreti kurumdan kuruma değişir.

Faiz, bankaların parayı para karşılığında satması olup çeşitli nedenlerle faize girmek istemeyenler için günümüzde faizsiz ev alma yöntemleri mevcuttur. Kiradan kurtulmak için bankalardan alınan bütün konut kredilerinde faiz vardır. Faiz oranları bankadan bankaya değişir. Birinde %1,38 olan konut kredisi faiz oranı diğerinde %1,75’e çıkabilir. Bunun anlamı bankadan ev almak için kredi çeken kişi çektiğinden fazla parayı geriye ödeyecektir.

VarlıkEvim 12 yıllık tecrübe ile Faizsiz Finans Sektöründe, devrim yaratacak planlama ve yoğun çalışmalar üzerine kurulmuş bir evim firmasıdır. Sektördeki yerini hızla benimseyerek, kararlı bir giriş yapmış, kısa sürede şubeleşme ve yerini sağlamlaştırma sürecine girmiştir.

Firmalar arası rekabete en etik ve iktisadi tutumuyla katılarak, markalaşma yolunda gelişmelerini sürdürmektedir. Kurucularının sektör tecrübesi, gözlemleri ve müşteri memnuniyetine dayalı faaliyetleri ile gelişmeye, büyümeye, markalaşmaya devam etmektedir.

En iyi hizmet, en hızlı çözüm prensibini ilke edinerek, Faizsiz Finans sektöründe maksimum tasarrufu müşterileri için sağlamaya çalışarak, yenilikçi kampanyaları ile memnuniyet seviyesini yükseltmeyi hedeflemiştir. Diğer sektör firmalarından sıyrılan ve ayrılan tüm özelliklerini, tek bir marka adı altında toplayarak varlık edindirme sistemini kurmuş ve müşterilerine sunmuştur.

Varlık edindirme sistemi (VES) Firmanın misyon markası olmak ile beraber. Her gün yeni iyileştirmeler ile müşterilere en makul yatırım fırsatlarını sunmaktadır. Ves markası Türkiyede ilk sektörde tek bir çok avantajı içermekle beraber, En iyi şartları sunuyor ve müşterini en kısa sürede hayallerine kavuşturuyor. 4 ana madde etrafında gelişen bu marka müşteri mağduriyetini ortadan kaldırarak her kesime hitap ederek, Koşullar ne olursa olsun kişiye özel planlamalar ile hayalleri gerçeğe dönüştürüyor.
 

Hiçbir sektör firmasında olmayan bu 4 ana madde ;

Olası Vazgeçme durumlarında hizmet bedeli iadesini taahhüt ediyor. Sözleşmenizin herhangi bir döneminde zorluk yaşarsanız taksitlerinizi erteleme imkanı sunuyor. Teslimattan Önce ve sonra dilerseniz taksitlerinizi dondurabiliyorsunuz. Ve belki de en şaşırtıcı olanıda bu


 

TESLİMATTA EKSTRA DESTEK SUNMALARI

Müşterinin teslimatına kadar varlık bedelinde bir artış olması durumunda, ekstra destek sağlayarak tüm olumsuzlukların önünü kesiyor ve müşteri odaklı bakış açısındaki kararlılığını sürdürüyor. En kısa sürede hedefledikleri 50 şube baremini aşmak için çalışmalarına hız kesmeden devam eden VARLIKEVİM ile Türkiyenin her yerinden sizlerde ev ve araç sahibi olabilirsiniz.

HESAPLI ÇEKİLİŞLİ SİSTEM
Bütçenizi aşmayacak en uygun şartlar ile sıra tespitine dâhil olur, belki de bu ay kiracılıktan kurtulursunuz
 İDEAL ÇEKİLİŞLİ SİSTEM
Bu sistemimiz ile uygun maliyet ve erken teslimat sürecinin ortak faydasından yararlanabilirsiniz.
 HIZLI ÇEKİLİŞLİ SİSTEM
Hızlı çekilişli sistemimiz ile hayalini kurduğunuz eve en hızlı şekilde sahip olmanız mümkün
PLATİN VARLIK
Platin varlık sisteminde sıra tespitine dâhil olmadan düşük taksitler ile hayallerinize kavuşabilirsiniz
ORANTILI SİSTEM
Orantılı sistem ile taksitlerinizi ve teslimatınızı kendiniz belirlersiniz. Bu sistemde kontrol tamamen sizdedir?
VARLIK EDİNDİRME SİSTEMİ'NİN AVANTAJLARI NELER?
Ödemelerinizi teminat altına alır. Her bütçeye uygun taksit seçenekleri sunar. Faizsiz, Kefilsiz, Peşinatsız varlık sahibi olmanızı sağlar. Teslimat öncesi ve sonrası taksit dondurma imkânı verir. Türkiye'de ilk kez ''Vazgeçme durumunda Hizmet bedeli iadesini'' taahhüt eder. Teslimat sonrası kişiye özel taksit yapılandırma seçenekleri sunar. Yine sektörde bir ilki gerçekleştirerek, Teslimat zamanında yükselen fiyatlara ekstra destek sağlayarak, müşterilerine kolaylık sağlar.
PEŞİNAT VERME ZORUNLULUĞU VAR MI ?
Varlıkevim kampanyalarında peşinat verme zorunluluğu bulunmamaktadır. Peşinatlı sistemlere dâhil olmak isteyen müşteriler ise, bu ödeme planlarını seçebilirler. Peşinat vermek erken teslimatı da beraberinde getirir. Vade sürelerini kısaltır ve büyük avantajlar sağlar.
EN FAZLA KAÇ AY TAKSİT YAPTIRABİLİRİM?
Varlıkevim'de ;15, 25 ,35, 45 ,65, 85 ,105, 125 ,155, 185 ,255, 355 ,kişilik planlara dahil olarak, aylık ödemek istediğiniz taksitleri kendiniz belirleyebilirsiniz.
TEMİNAT GÜVENCELİ NE DEMEK?
Yapılan sözleşmelere ek olarak, talep edilmesi durumunda şirket teminat senedi ve banka teminat mektubu ile, ödemeleriniz güvence altına alıyoruz.
ALMAK İSTEDİĞİMİZ EVİN DEĞERİ TESLİMATA KADAR ARTARSA NE YAPACAĞIZ?
Varlıkevim, müşterilerine özel olarak, teslimatta ekstra destek sağlayarak, olası bir artış durumunda farklı ödeme çözümleri sunar.
TAKSİT ÖDEMEKTE ZORLANIRSAM NE OLUR?
Ves'in avantajlı ve çözüm odaklı kampanyaları ile teslimat öncesinde ve sonrasında dilerseniz taksitlerinizi dondurabilir ve erteleyebilirsiniz. Ödeme kolaylığı noktasında sektörde bir ilki gerçekleştirerek yapılandırma seçeneği ile de kendi bütçenize göre yeniden planlama yapmayı mümkün kılıyoruz.
ÖDEMELERİMİ NASIL YAPMALIYIM?
Ödemeler, belirlenen planlama üzerinden, anlaşmalı bankalar aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum