Hedefevim Faizsiz,Kefilsiz ve Peşinatsız Sistemi ile Şirinevlerde Şubesini açtı

Hedefevim peşinatsız, faizsiz, kefilsiz ve uygun taksitler ile hayalinizdeki ev ve otomobile kolayca ulaşmanızı sağlayan yepyeni bir sistem. Hedefevim de faiz yok, fazla ödeme yok, kolay taksitler var, hızlı çözüm merkezi, güler yüzlü hizmet var. Ev, arsa ve otomobil hedefi olanların uğrak mekânı hedef evim oldu. Diğer firmalardan farklı olarak öncelikle kefil istenmiyor. Ayrıca kira yardımı adı altında müşterilerinden ek ücret talep etmiyor.

Hedefevim Faizsiz,Kefilsiz ve Peşinatsız Sistemi ile Şirinevlerde Şubesini açtı

Hedefevim peşinatsız, faizsiz, kefilsiz ve uygun taksitler ile hayalinizdeki ev ve otomobile kolayca ulaşmanızı sağlayan yepyeni bir sistem. Hedefevim de faiz yok, fazla ödeme yok, kolay taksitler var, hızlı çözüm merkezi, güler yüzlü hizmet var. Ev, arsa ve otomobil hedefi olanların uğrak mekânı hedef evim oldu. Diğer firmalardan farklı olarak öncelikle kefil istenmiyor. Ayrıca kira yardımı adı altında müşterilerinden ek ücret talep etmiyor.

Hedefevim Faizsiz,Kefilsiz ve Peşinatsız Sistemi ile Şirinevlerde Şubesini açtı
19 Ocak 2020 - 21:45

 
Genel merkezi İstanbul Üsküdar Altunizade bulunan HedefEvim,Türkiye’de Özellikle dar ve orta gelirli ailelerin ev ve araba sahibi olması için kefilsiz, faizsiz, peşinatsız ödeme seçenekleriyle ev satın almada yenilikçi çözümler sunan Hedefevim, hizmet noktalarına 37 şubesi ile şirin evlerde açarak yenilerini eklemeye tüm hızıyla devam ediyor.
Hedefevim şirineler şube açılışında mehteran takımı ve halkın yoğun ilgisi içinde dua eşliğinde hizmette açıldı.
 
Hedefevim Genel Koordinatoru Selman Kaya Şirinevler Şube Açılışında Yaptığı Açıklamada ''36 aktif yeni tutulan 37 şubede 450 personel ile hizmet veriyor. Yaklaşık 6000 kayıtlı müşterisi olan ve  bine yakın teslimat yapan hedefevim 2020 yılın sonunda 100 şubeye ulaşmayı hedeflemektedir. Faiz ve vade farkı almadan kefilsiz kredisiz teslimat yapan şirketimiz müşterilerin kendi beğendiği ev işyeri arsa ve otomobil gibi ihtiyaçlarını en kısa sürede almalarını sağlamaktadır. Hedef Evim olarak zamanın en büyük sorunu yüksek faizle insanların sömürüp kazançlarının Faiz lobisi ve baronlarına gitmemesi için çıkılan yola milli ekonomi milli sermaye milli yatırım yenilikçi fikirlerle gelişmeye açık bir anlayışla çalışmaktayız. hedefevim genç ve dinamik kadrosu ile ülke ekonomisine katkı sağlamak vatandaşa en güzel en hızlı ve en kaliteli hizmet sağlamak için çıktığı yolda yeni yatırımlar ve şubeleşmeler ile istihdam alanında büyümeyi hedeflemektedir. Vatandaşlarımızın gönül rahatlığı ile gelip hizmetlerimizden faydalana bilmeleri için şubelerimiz donanımlı, eğitimli, profesyonel ve güler yüzlü personellerimiz ile haftanın 7 günü görev başındadırlar. hedefimiz hayalleriniz ise Haydi bir bardak çayını içmeye bekliyoruz’ ‘dedi.
 
Hedefevim Şirinevler Şube Müdürü Cumhur Aydın Yaptığı Açıklamasında "Hedefevim üyelerine en başta araba ve ev almak üzere kurulmuş bir faizsiz ödeme sistemi sunan bir şirket olduğunu, bu sistem sayesinde insanlar hiçbir faiz ödemesi yapmadan, sadece şirkete bir organizasyon ücreti ödeyerek belirli sistemler arasında birisini tercih yaparak ev sahibi olma imkânına sahip olabileceğini" söyleyen Aydın konuşmasında ‘’ev ya da araç sahibi olmak isteyen herkesin, küçük birikimlerini tasarrufa dönüştürecek faizsiz ödeme seçenekleri sunan bir sisteme insanları hedeflerine yardımcı olmaya devam ediyor. Faizsiz ve vade farksız insanların herhangi bir faize bulaşmadan ev araç sahibi olmasını sağlayan hedefevim,müşteri  İstediği yerden gayrimenkul alabilir biz sadece bütçeyi belirliyoruz. Burada müşterilerin yasal hakları var. Yasal sözleşmesi var. Bütün ödemeler banka yolu ile yapılıyor, En önemlisi çekilişleri devletin resmi noteri yapıyor. Peşinatsız bu sisteme giriş yapılabilir, peşinatlı yapabilir, Türkiye’de bu işi yapan bu tarz kurum ve kuruluşlar var. Faize girmeden gayrimenkul sahibi olmasına vesile olmak istiyoruz. İnsanların banka dışında da bir ev, bir araba sahibi olmalarına vesile oluyoruz.” dedi.
 
Hedefevim Ev Alma Yöntemleri Nedir?
 
Hedefevim sistemi içerisine girenlerin tercih edebilecekleri üç farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler Çekilişli Sıralama Yöntemi, Peşinatlı Serbest Ödeme ve Peşinatsız Serbest Ödeme olarak birbirinden ayrılmaktadır. Çekilişli sıralama yöntemi sisteminde öncelikle almak istediğiniz evin bedelini belirlemelisiniz. Ardından peşinat ödeyip ödemeyeceğinize karar vermeli, son olarak giriş yapacağınız grup sayısını belirlemelisiniz. Bu gruplar 60 ile 240 arasında değişmektedir. Bunları yaptıktan sonra gerekli sözleşmeye imza atıp son olarak noter huzurunda çekiliş yapılarak ev sahibi olmanız sağlanmaktadır.
Peşinatlı serbest ödeme sistemine giriş yapan herkes basit bir yöntemle ev alma şansına sahip olabiliyor. Peşinat ödemesini ve taksit ödemelerinin ne kadar olacağına karar verdikten sonra gerekli sözleşmeye imza atabilirsiniz. İsterseniz eviniz teslim edilmeden önce değer artırımına gidebilir ve ara ödemeler ile borcunuzu daha hızlı bir şekilde kapatabilirsiniz.Peşinatsız serbest ödeme sistemi şirketin sunduğu bir başka finansal yapıyı göstermektedir. Bu sistem sayesinde hiçbir peşinat ödemeden ev almanıza yardımcı olunur. Noter ile birlikte yapılan çekilişin ardından eviniz size teslim edilir ve sabit ödemelerinize devam edebilirsiniz.
 
Hedefevim Giriş Şartları
 
Hedefevim giriş şartları olarak kesin bir ayrım yapmamaktadır. Her vatandaş bu sisteme dahil olabilmekte ve şirketin sunmuş olduğu yöntemlerden bir tanesini tercih ederek ev sahibi olabilmektedir. Tabi evinizin tamamen sahibi olmadan önce ipotekli olarak tarafınıza verileceğini unutmamalısınız. Bunun yapılma nedeni sistemde ki diğer insanların sermayelerinin güvence altına alınmasını sağlamaktır.
 
Hedefevim Organizasyon Ücreti
 
Hedefevim sistem içerisinde katılımcı olan herkesten belirli bir oranda organizasyon ücreti alınmaktadır. Bu hangi yöntemi tercih ettiğinize ve alacağınız evin bedeline göre değişim göstermektedir. Bu sistem içerisinde ortalama olarak Hedefevim organizasyon ücreti olarak katılımcılarından %7 ile %10 arasında değişen katılım payı almaktadır. 
 
Hedefevim sisteminden kimler faydalabilir?  Hedefevim'in diğer seçeneklerden farkları nelerdir?
 
HEDEFEVİM diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.
HEDEFEVİM katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde ÇALIŞMA ÜCRETİ dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.
HEDEFEVİM’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.
HEDEFEVİM’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum