Hedefevim Ev Alma Sistemi Nedir?

Hedefevim şirketi üyelerine en başta ev almak üzere kurulmuş bir faizsiz ödeme sistemi sunan bir şirkettir. Bu sistem sayesinde insanlar hiçbir faiz ödemesi yapmadan, sadece şirkete bir organizasyon ücreti ödeyerek belirli sistemler arasında birisini tercih yaparak ev sahibi olma imkanına sahip olabiliyor.

Hedefevim Ev Alma Sistemi Nedir?

Hedefevim şirketi üyelerine en başta ev almak üzere kurulmuş bir faizsiz ödeme sistemi sunan bir şirkettir. Bu sistem sayesinde insanlar hiçbir faiz ödemesi yapmadan, sadece şirkete bir organizasyon ücreti ödeyerek belirli sistemler arasında birisini tercih yaparak ev sahibi olma imkanına sahip olabiliyor.

Hedefevim Ev Alma Sistemi Nedir?
27 Ekim 2019 - 17:14Sisteme giriş yapanlar sadece ev almak zorunda değildir. İsteyenlere ev alma fırsatı yanında arsa, iş yeri, otomobil ve farklı araçlardan ihtiyacı olanları alma imkanı da bulunmaktadır. Bu şirkete ait olan faizsiz olarak yapılacak ödemeler arasında üç farklı yöntemden birisi tercih eden herkes giriş yapması mümkündür.
Hedefevim Ev Alma Yöntemleri Nedir?
Hedefevim sistemi içerisine girenlerin tercih edebilecekleri üç farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler Çekilişli Sıralama Yöntemi, Peşinatlı Serbest Ödeme ve Peşinatsız Serbest Ödeme olarak birbirinden ayrılmaktadır.
Çekilişli sıralama yöntemi sisteminde öncelikle almak istediğiniz evin bedelini belirlemelisiniz. Ardından peşinat ödeyip ödemeyeceğinize karar vermeli, son olarak giriş yapacağınız grup sayısını belirlemelisiniz. Bu gruplar 60 ile 240 arasında değişmektedir. Bunları yaptıktan sonra gerekli sözleşmeye imza atıp son olarak noter huzurunda çekiliş yapılarak ev sahibi olmanız sağlanmaktadır.
Peşinatlı serbest ödeme sistemine giriş yapan herkes basit bir yöntemle ev alma şansına sahip olabiliyor. Peşinat ödemesini ve taksit ödemelerinin ne kadar olacağına karar verdikten sonra gerekli sözleşmeye imza atabilirsiniz. İsterseniz eviniz teslim edilmeden önce değer artırımına gidebilir ve ara ödemeler ile borcunuzu daha hızlı bir şekilde kapatabilirsiniz.
Peşinatsız serbest ödeme sistemi şirketin sunduğu bir başka finansal yapıyı göstermektedir. Bu sistem sayesinde hiçbir peşinat ödemeden ev almanıza yardımcı olunur. Noter ile birlikte yapılan çekilişin ardından eviniz size teslim edilir ve sabit ödemelerinize devam edebilirsiniz.
Hedefevim Giriş Şartları
Hedefevim giriş şartları olarak kesin bir ayrım yapmamaktadır. Her vatandaş bu sisteme dahil olabilmekte ve şirketin sunmuş olduğu yöntemlerden bir tanesini tercih ederek ev sahibi olabilmektedir. Tabi evinizin tamamen sahibi olmadan önce ipotekli olarak tarafınıza verileceğini unutmamalısınız. Bunun yapılma nedeni sistemde ki diğer insanların sermayelerinin güvence altına alınmasını sağlamaktır.
Hedefevim Organizasyon Ücreti
Hedefevim sistem içerisinde katılımcı olan herkesten belirli bir oranda organizasyon ücreti alınmaktadır. Bu hangi yöntemi tercih ettiğinize ve alacağınız evin bedeline göre değişim göstermektedir. Bu sistem içerisinde ortalama olarak Hedefevim organizasyon ücreti olarak katılımcılarından %7 ile %10 arasında değişen katılım payı almaktadır. 200 bin TL değerinde alan bir katılımcı 14 bin TL ile 20 bin TL arasında değişen bir katılım ücreti ödemektedir. Daha yüksek bedelde faiz ücreti ödemek yerine bu sistemi tercih ederek ödemenizi yapmanız mantıklı bir seçim olacaktır.
Hedefevim Güvenilir mi?
Hedefevim kurumsal kimliği ve ülkemizin farklı noktalarında bulunan satış noktalarıyla kendilerini merak eden tüm insanları misafir ediyor. Onlar hakkında gerekli bilgileri ofislerine giderek, müşteri hizmetlerini arayarak veya web sitelerini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Şirket tüm işlemlerini belirli bir sözleşme üzerinden yapmayı tercih ediyor. Bu sayede hem kendilerine başvuran insanları memnun ederken hem de şirket yapısının güvenirliğini sağlama almayı başarıyorlar.

Hedefevim kimin?
Hedefevim Gayrimenkul Otomotiv Ve Ticaret Anonim Şirketi Üsküdar’da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Muhammed Aydın tarafından kuruldu. 

 Aydın Holding 1985 yılında bir aile şirketi olarak kurulduğunu şu anda ise birçok sektörde faaliyetlerini sürdürdüğünü belirten Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Aydın, kuruluş hikâyesini, başarıların ve çalışma prensiplerini anlattı
HH Aydın Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Aydın, kuruluş hikâyesini, başarıların ve çalışma prensiplerini anlattı. Franchise sistemiyle işlerinde başarıları anlatan Aydın, “Franchise vereceğiniz kişilerde aradığınız standartlarda ilk önceliğimiz; bu işe inanan, öğrenmeye ve eğitime açık, doğru kişiler olmalarıdır” dedi. Aydın Holding 1985 yılında bir aile şirketi olarak kurulduğunu şu anda ise birçok sektörde faaliyetlerini sürdürdüğünü dile getiren Aydın, “ Aydın Holding bünyesinde yapı, inşaat, sigorta, otomotiv, interaktif medya ve telekomünikasyon şirketleri bulunmaktadır. HH Aydın Holding’den almış olduğumuz kurumsallık bayrağını ileriye taşıma çabasındaki TGM Trend Gayrimenkul; gelişim sürecini, planlamasını belirlediği hedefler doğrultusunda yapmaktadır. 30 yıllık bir deneyime sahip olan TGM Trend Gayrimenkul ve Yatırım; yol haritasında bugün global marka olma hedefi ile devam etmektedir. Holdingimizin mottosu olan “Devler gibi eserler bırakmak için, karıncalar gibi çalışmak gerekir” başlığı altında sürecimiz yürütülmektedir. Ayrıca TGM Trend “Türkiye’nin Büyüyen Emlak Markası” sloganı ile yol almaktadır.   TGM Trend Gayrimenkul 1985 yılında kurulan bir gayrimenkul markası olduğunun altını çizen Aydın,  “2009 yılında franchise hedefi ile AR-GE ve fizibilite çalışmaları başlamıştır. Firmamız gerekli altlığın tamamlanması ile 2015 yılı son çeyreğinde ofislerini açmaya başlanmıştır. Elde edilen başarının tüm Türkiye genelinde yayılması adına markalaşma sürecimiz devam etmektedir” dedi.

Hedefevim Gayrimenkul Otomotiv Ve Ticaret Anonim Şirketi konusu:
1- Her türlü emlak,her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar,marketler,depolar,soğuk hava depoları,villatatil köyleri,devre mülk,apart otel,motel,kamping gibi turistik tesisler ,organize sanayi bölgeleri spor kompleksleri ,mesken,ev,apartman,işyeri ,arsa,arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak,kiralamak,kiraya vermek , gerek ihtiyaç gerek tasarruf sahiplerine her türlü emlak, her türlügayrimenkul sahibi yapabilmek için edindirme organizasyonlarıyapmak...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler


Hedefevim Gayrimenkul Otomotiv Ve Ticaret Anonim Şirketi adres: Altunizade Mh.Kısıklı Cd.N.42 Üsküdar 

YORUMLAR

  • 0 Yorum