• Reklam
Uzaktan kumandalı Gül - Saadet Senfonisi
Talip AKSOY

Talip AKSOY

Editör-Yazar
  • Instagram

Uzaktan kumandalı Gül - Saadet Senfonisi

08 Mart 2018 - 14:46 - Güncelleme: 13 Mart 2018 - 12:29

Uzaktan kumandalı Gül

Türkiye siyaseti vesayetci ceberut bir CHP yönetiminden sonra elli yıl bu ülkede bir Millî Görüş fikriyatı vardır.
Milli görüş bu nemeleketin ruh köklerini temsil eder,dinini vatan aşkını temsil eder ümmet olmayı kardeşliği ve zulmün yerine Adaleti ve Adil bir dünyayı hedefler.

Böyle bir hareketin düayeni Merhum Erbakan hocayı bu kutlu yoldan alıkoymak her zaman siyonlar ve şer güçlerin bir entrikalarıyla engel oldular.
Abdullah Gül de bu meyanda geçmişinde bu harekette bulunmuş ama teşkilatçilık ve siyasette pek de aktif olduğu söylenemezdi.
Kendisi Kayseri Milletvekili idi zamanında hep Hocanın yanında poz vermişti.

28 Şubat'ta Erbakan hoca bir alçak darbe ile al aşağı edildikten sonra bu tırsak Gül ve tayfası hocayı hep yalnızlığa bıraktılar
Fazilet partisinin kongresinde bir ilk olarak milli görüşün tarihinde baskalırıyı becerebildiler.
Erbakan hocayı vesayetci olarak görenler R.Tayyip Erdoğan ile çıktıkları bu adalet hak üç dönem siyaset şartını maalesef yapamadılar.
Erbakan bir Alìm idi sayın Gül,sayın saadet partisi nın yöneticileri, kendinize gelin.
Kimse Abdullah Gül'ün zemzemle yıkayıp pudralamasin Bülent Arınç ı bize pazarlamasin
Irak tezkeresi bir akp ihaneti olarak gören bir Saadet partili bu filmdeki başrolleri ve gülü de görmelidir.
Gül'ün eşi Hayrünnisa hanımefendi bir başörtüsü mağduru iken ve Avrupa insan hakları mahkemesi Türkiye'yi tazminata mahkum ederken neden bu davadan baz geçtiniz sayın Gül!
 
 
Fetoş'un gazetesi ve baş yazarı Fehmi Koru şimdilerde milli görüşçü oluverdi.
Tabiki saadet partisi zaten yol geçen hanına dönmüştür.Her gelene kapılar açık,Davada çaycılıktan şeref duyan garipler ve davanın çilesini çekenler hep çaycı hep maraba.Davayı satanlara son tahlilde çaycılık değil patronluk verilmektedir.
Şartları var yalnız Erbakan düşmanı ve haini olmak şartıyla hergelene yer vardır.
örnek mi?
Bülent Arınç kürsüde konuşuyor,arka planda genel merkeze 15 yıldır yanlışlıkla bile gelmemişken,Abdullah Gül şimdilerde ne kadar aziz olmuş bu  balgat sultasına.....
geçen seçimlerde Ahmet Özal'ı Mardin adayı yapanlar v.s......
 
Milli görüşü milli yapan değer islamdir ve İslam yanlışa haksızlığa Ahlaksızlığa ayrımcılığa tahakkume muhakiftir bunun karsisinda İslami davranır.
Abdullah Gül'den bir parti kurabilecek bir cevher yoktur.Sadece Kumanda görevlisidir.Tayyip bey ile yola çıktılar ve başbakan hatta cumhurbaşkanlığı bile yaptılar ama Teşkilata dokunamadılar.Fetoş ile sarmaş dolaş gezdiler,şimdi ise Meral Akşener saadet ve Gül ittifakı ile güya Erdoğan'a karşı bir blok olarak aktif bir rol almak istiyorlar.
 
Saadet partisi diyeceksiniz ki neden ? bu kadar son zamanlarda önem arz ediyor çünkü Ak parti büyük bir kitleyi elinde tutuyordu zaten şimdi kendi içinde sıkıntılı Reis ile Davutoğlu ve ekibi artık olmayacak,fetoşcular artık (akp içinde gizli olanlar) dahi olmayacak,Eski ülkücü akpliler artık Akşenerci olacaklar.
 
Ak parti belediye başkanları ve teşkilatları artık heyecansız ve kan kaybetmektedir.
O yüzden Erdoğan saadete ittifak için bir çok şartları dahi kabul ederek kapıyı açtı Saadet içindeki dinazorlar maalesef büyük bir plan içerisinde oldukları için yok dediler.
 
Saadetli yöneticiler Gül,Arınç, Erbakan hocaya ihanet ettiler de şimdi Tayyip Erdoğan'a. İhanet için biraradalar yahu siz kimin nesisisiniz.!
Daha evvelki Kamalak döneminde yapılan ittifak görüşmeleri için 30 vekil isteği 5 vekil teklifine Erdoğan'dan gelmişti şimdi saadetini eline imkan geçmiştir.Popiler bir duruşu var medyanın desteği ile beraber maalesef.
 
Saadet Neden Buaralar popilerleşiyor?
Eski bir saadet partili ve yöneticisi olarak biliyorum ki,reklam yapmak ve Ulusal kanallarda bir çok yayında bizlere o zamanlar da ambargolar vardı, popiler olan kurtlar vadisi'nin uynadığı anda Bilal ay'ın reklamına bir ton para verilmişken.Sırf Kanal D'ye  iki trilyon Türk parası sadece seçim üzeri 5 tl sms alarak cefakar tabandan alanlar o zaman kimse bizi görmemişti.Şimdilerde Saadet ve özellikle Doğu güneydoğuda Kürt ve muhafazakar kesimin oy verebileceği kesim saadet olabiliri bilen çevreler,Merla Akşener ekibiyle beraber ilerki süreçte birlik olacaklarının ön hazırlığıdır.
Yahudi  Murdoch'a ait Fox TV'nin saadet lideri Temel'e hayranlığı manidardır.
Erdoğan bu olayları bildiği için yapılan araştırmalar gösteriyor ki AKP nın yüzde 30 larda seyrettiği ve yarın ulusal bir ittifak in da kendisini daha da aşağılara çekeceği gerçeğidir.
Ak partiyi ancak içerden çökertmek mümkündür.Oda Belediye başkanları,milletvekillerinin ve teşkilatların artık bir Erdoğan'ı Eleştiriye başlaması ve Gül gibi ılımlı birinin yarın yapılacak bir başkanlık adayı olarak ortak aday olmasınin hazirligidir
Bütün bu siyasetin bir de dış bağlantısını unutmayalım ha ! Gul bir kumanda olarak tuşlara basıldığında görevlidir.Her zaman kumanda iş görür ve Evinizde isyerinizde size lazımdır.Pil olarakta en iyi pil Pilli görüşçü bazen hizmetçi,bazen özalcı,bazen ulusalcıların kankası Temel,a..türk,Kamalakçılar günü kurtarmak ve kendilerine verilen rol gereğince  sıçramalarda bulunuversinler bakalım.
Bu ümmete en başta olmak üzere,Nemeleketin,garip o gurabaya,,hak sahiplerine Allah selametlik versin.
Vesselam .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar