Orhan KİVERLİOĞLU

Orhan KİVERLİOĞLU

BAŞ YAZAR

15 TEMMUZ

                                                 15 TEMMUZ

15 Temmuz Soylu milletin neticesizlige mahkum ettiği,15 Temmuz ihtilal teşebbüsünün kafa üstü, yere çakılması ile Amerika ve Avrupa'dan müteşekkil, kahpe  Batı sevineceğine, Türkiye'nin yanında yer alacağına,bizi tebrik yağmuruna tutacağına, sinirlenmiş , kudurmuş , küplere binmiş görünüyor.
Neden ihtilalin netice olmasına izin verdin ? neden sırtından hançerlemek  için göz yumdun?.,Şimdi kahve Batı bize Tüm Türkiye'ye demedik laf bırakmıyor.


Sebebi malum Pensilvanya'daki Müslüman etiketli Allahsızlık ahtapotun'a ve onun içimizdeki gayrimeşru veletlerine rağmen, 80 milyonluk Müslüman Türkiye doğruldu, ayağa kalktı, İhtilali işgale , esarete izin vermedi. Türkiye'de tecavüz edilen 15 Temmuz İhtilali'nin muvaffak olması halinde bir bina Kooperatifi'nin başımıza çökmesine çöreklenmesine sebep  oldu.  15 Temmuz Bir Milat olarak tarihe kaydedilecektir, 15 Temmuzun dikkati çeken En mühim özelliği, onun Soylu milletimizi Şanlı direniş ve direnişle yeniden tanıştırmasıdır.


Bu topraklarda, ihtilali darbe ihanetinin arkasından vurma ya gizli Hançerlemeye hevesli olacaktır. Harekete geçmeden önce çok düşünmeli iyi doğru ve isabetli düşünmelidirler. ihtilal 15 Temmuz tecrübesi ile vatansız sadist mecraların heveslerini takımın zemini olmaktan çıkmıştır.


Türkiye'mizde bundan sonra ihtilal hayali kuranlar,  Soylu milletin yeniden dirilişinin şahlanışını ve kahredici kudretini hesaba katmak mecburiyetindedirler.


Bir asır kadar oluyor ki,  savaşmamış Soylu milletimiz Kore ve Kıbrıs hareketleri ile tatmin olmamıştır, şehit yahut Gazi olmayı özlemiştir


İhtilal heveslerinin bundan sonra yapacaklarına teşebbüs etmeden evvel Vatan evlatlarının tankların önünde boylu boyuna uzananisini,  göğsünü Hiyanet kurşunlarına açısını, insanların ailece ölümü üzerine gülerek gidişini defalarca ve dikkatlice okumalı hatırlamasi hatırlaması gerekir.


Ya Hassaten  ihtilal maceracıları nın asla unutmamaları gereken bir önemli husus var, ihtilale hevesli olanların düşmanla savaşmaya yüreği ve cesareti olmaz.


Zira ihtilal sinsilik ve kalleşlik mesleğidir sinsilik ve kalleşlik de sertlik olsada mertlik yoktur.Halbuki tarih boyunca Müslüman Türk'ün Şanlı mehmetçiği hem serttir, hem de merttir.


15 Temmuz Soylu milletin milli yumruğu, rolündeki Kahraman ordumuz ihtilale karşı durarak, alnından öpülmeye layık olduğunu okyanus ötesi, fikri ve siyasi bina Kooperatifi'nin maşası olmayı asla tenezzül gösterilmeyeceğini  Cihan'a ilan etmiştir.


Ordu ile millet el ele Gönül gönüle olunca hayatta güzel ölümde 15 Temmuz Bu harika gerçeğin tarihi beyanıdır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum