Halit Çetintaş, Belediyecilik ve hizmet bizim işimiz

Saadet Partisi 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Türkiye genelinde tüm il, ilçe ve beldelerde olduğu gibi Tekirdağ Çorlu’da da yapılacak seçimlerde Halit Çetintaş ı aday gösterdi.

Halit Çetintaş, Belediyecilik ve hizmet bizim işimiz

Saadet Partisi 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Türkiye genelinde tüm il, ilçe ve beldelerde olduğu gibi Tekirdağ Çorlu’da da yapılacak seçimlerde Halit Çetintaş ı aday gösterdi.

Halit Çetintaş, Belediyecilik ve hizmet bizim işimiz
08 Ocak 2019 - 20:26

Türkiye’nin her ilinde göç alan Tekirdağ çorlu ilçesi 2013 yıllında TÜİK ADNKS verilerine göre en çok ikamet eden 260 bin 437 kişilik nüfusun kayıtlı oldukları illere göre dağılımları da belli oldu. Buna göre Çorlu'da ikamet eden kişilerin 17 bin 43'ü Edirne, 14 bin 7'si Sinop, 13 bin 543'ü İstanbul 11 bin 596'sı Kırklareli, 9 bin 646'sı ise Samsun nüfusuna kayıtlı bulunuyor.

Saadet Partisi Tekirdağ Çorlu Belediye Başkan Adayı Halit Çetintaş, hicrethaber com a yaptığı açıklamasında’ ’çorlu 31 Mart 2019 da yerel seçime giderken elindeki fırsatı çok iyi değerlendirmelidir. Deneme yanılma yöntemiyle seçim yapma dönemini çoktan geçmiş bulunuyoruz. Önümüzde efsaneleşmiş hizmetleriyle anılan güzel bir örnek var: oda Millî Görüş belediyeciliğidir 

Saadet Partisi Tekirdağ Çorlu Belediye Başkan Adayı Halit Çetintaş, Belediyecilik ve hizmet bizim işimiz:

Çetintaş ‘’Halkla bütünleşen, halkın inançları ve kültürü doğrultusunda yerel yönetimler anlayışı ile hizmet edeceğiz. Millî Görüş yerel yönetimlere ilk adımını 1970 yılında yapılan ara seçimlerde Nevşehir Acıgöl Belediye Başkanlığı ile başladı. 1989 yılında yapılan yerel yönetim seçimlerinde Milli Görüş 5 büyük ilde belediye başkanlığını kazanarak yerel yönetimlerde Türkiye’de büyük bir devrim yaptı. Yeni bir dönemi başlatarak, efsanevi hizmetleriyle sadece Türkiye çapında değil dünya çapında da ün saldı. 1989 yılından itibaren başlayan Milli Görüş belediyeciliği Devrimi 1994 seçimlerinde İstanbul ve Ankara başta olmak üzere 6 büyükşehir, 22 il, 92 ilçe ve 207 beldede, toplam 327 belediye başkanlığı kazandı. ve belediyelerin merkezi yönetimlerin başaramadığı hizmetleri dahi ne kadar büyük bir gayretle başardıklarını halkın her türlü ihtiyacını karşılamak hususunda ibadet aşkıyla nasıl çalışabileceğini ortaya koydu. Yani diyoruz bizim bu hizmetleri yaptık yapacağımızın belgesi var güzel çorlu halkım artık kimseyi denemeyin gelin hep birlikte çorluya saadet partisi çatısı altında hizmet edelim''dedi

HALİT ÇETİNTAŞ KİMDİR?

Halit Çetintaş; 1973 Erzurum doğumlu. İlkokul ve ortaokulu Erzurum’da tamamladı. Ailesi işi sebebiyle İstanbul'a taşındı. Vatani görevini Kırıkkale’de tamamladıktan sonra İstanbul'a dönerek değişik firmalalarda çalıştıktan sonra aile şirketi kurdu. Yaklaşık 16 yıldır ticaretle uğraşan Çetintaş, 2016 yılı itibariyle Çorlu'ya taşınarak burada ticari hayatını devam ettirmeye başladı. Halit Çetintaş evli ve 3 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum