Aydın Ailesi Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Aydın Ailesi Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Sultangazi Saadet Partisi Meclis Üyesi Adayı Eski Hakev Başkanı Cibo Aşireti Ferdi Olan Muzaffer Aydın Ailesiyle Bir Araya Geldi Hem Kahvaltı Yaptı Hemde İstişare


2 Şubat 2014 20:08
font boyutu küçülsün büyüsün


Sultangazi Saadet Partisi Meclis Üyesi Adayı Eski Hakev Başkanı Cibo Aşireti Ferdi Olan Muzaffer Aydın Ailesiyle Bir Araya Geldi Hem Kahvaltı Yaptı Hemde İstişare Toplantısı.

geçtiğimiz Aylarda Kurulan ve Ulusal Medyada Geniş Yer Bulan HAKEV (Hasanali kültür ve eğitim vakfı) de. Yapılan Kahvaltı Programında Aydın Ailesi Ferdleri Bir Araya Geldi, Kahvaltıya Aile Büyüklerinin Yanı sıra Gençler ve Çocuklarda Katıldı Muzaffer Aydın ise kahvaltı sonrasında kısa bir selamlama konuşması yaptı.

Muzaffer Aydın Şöyle Konuştu ; Sevgili Aile Büyüklerim Kıymetli Gençler Öncelikle Kahvaltımızda bizleri yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederim öncelikle vakfımızın bazı eksikleri ve ufak tefek sorunları var ama bu sorunları çözmekte bizim elimizde inşallah dedi.

Aydın ; Yakalaşan Yerel Seçimlerden Bahsederek Ailesinden Destek İstedi Aydın İnşallah 30 mart ta Saadetpartisi Olarak Sultangaziyi Alarak Dürüst Adil Şeffaf Katılımcı Bir Belediyecilik Anlayışı ile Tüm Sultangaziye ve sultangazililere hizmet etmeye inşallah çalışacağım yolsuzluktan ranttan rüşvetten temizlenmiş halkın yanında halkla beraber sultangaziyi yönetmeye talibiz oylarınızı desteklerinizi bekliyorum inşallah dedi. Ailesinden Büyük ilgi ve Destek Gören Aydın a Amcaları da  Tam destek verdi.

 

 

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış