konforun ve yedi yıldızlı bir yaşamın adresi,Saklıhan Konakları.

konforun ve yedi yıldızlı bir yaşamın adresi,Saklıhan Konakları.

Beylikdüzünde yükselen Saklıhan Konakları, konforlu, nitelikle ve yedi yıldızlı bir yaşamın adresi olarak dikkat çekiyor.


10 Nisan 2012 19:14
font boyutu küçülsün büyüsün


Beylikdüzünde yükselen Saklıhan Konakları, konforlu, nitelikle ve yedi yıldızlı bir yaşamın adresi olarak dikkat çekiyor. Merkas İnşaat Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Kadri Davutoğlu, kardan daha çok nitelikli yaşam alanı inşa etmek amacıyla hayata soktukları Saklıhan Projesi için, “Sektöre yeni bir ivme ve soluk getirmek istiyoruz” dedi.

 

Saklıhan Konakları, Beylikdüzü’nde yükselen muhteşem bir proje. 2010 yılının Eylül ayında başlayan proje, güzelliğiyle, konforuyla ve muhteşem mimari özellikleriyle göz kamaştırıyor.

 

Yedi Yıldızlı Bir Yaşam sloganıyla hayata geçen proje, 7 bloktan, 250 daireden, 34 işyerinden ve 12 bin metrekarelik bir yeşil alandan oluşuyor. Proje, kelimenin tam anlamıyla dört dörtlük tasarlanmış durumda.

 

 Her daireye iki araçlık bir otoparkın bulunduğu Saklıhan Konakları’nda peyzaj öylesine teferruatlı ve detaylı düşünülmüş ki, yeşil alanlarda yıl boyu yeşil kalacak ağaçlar bile özel olarak İtalya’dan getiriliyor. 2+1, 3+1, 4+1 ve dublek olarak tasarlanan dairelerin tüm teferruatları, kapıları, yer döşemeleri, mutfak ekipmanları bile özel olarak hazırlanıp müşterilere sunulmaya hazır hale getirilmiş.

 

Saklıhan Konakları’nı inşa eden Merkas İnşaat Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Kadri Davutoğlu, inşaat sektörüne yeni bir açılım ve farklılık kazandırmak için yola çıktıklarını, Saklıhan Konakları projeleriyle sektördeki karlılıktan daha çok hizmet unsuruna önem verdiklerini belirterek, “Bizler bu projeyi, sektörde öncü ve örnek olmak için yapıyoruz.

İş olsun diye yapılan, tamamen kar amacına yönelik projelerden olmak yerine, insanımızın rahat edebileceği, konforunun sağlanabileceği, oturduğunda huzur bulabileceği bir projeyi hayata geçirmek için çabalıyoruz. Yaptığımız araştırmalar neticesinde binalarda bakır levhaların kullanımının insanların elektriğini aldığını öğrenince, binalarımızın tabanında ve kolonlarında bakır levha uygulaması yapmaya karar verdik.

 Bakır levha uygulamasının insanların negatif enerjisini pozitife çevirme özelliği yanında, dairelerde kullanılan beyaz ve elektronik eşyaların bozulma riskini de azalttığı ortaya konulmuş durumda. İnanın, bizim projemizde bu teferruatlar dolayısıyla insanlarımız evlerine girmekten haz alacaklar, huzur bulacaklar” dedi.

 

Beylikdüzü’nün İstanbul’un gelişen ve gelişmeye aday en önemli bölgesi olduğuna dikkat çeken Davutoğlu, “Metrobüs’ün, metronun bulunduğu, E-5’in kenarında olan, Tüyap Fuar Merkezi’nin hemen yanıbaşında olduğu Beylikdüzü, İstanbul’un cazibe merkezidir. Bu cazibe merkezinde biz de cazibe merkezi olacak Saklıhan Konakları projemizi hayata geçirdik.

 Projemizin tüm kaba bölümleri bitti. 2012 yılının Aralık ayında teslimatlara başlayacağız. Şu anda normal gidişatta projede 3 ay önceden gidiyoruz” diye konuştu.

Saklıhan Konakları’nın nitelikli ve kaliteli bir proje olduğuna dikkat çeken Davutoğlu, “Kapalı ve açık spor alanlarımız, fitness salonlarımız, kapalı otoparkımız, restaurantımız ve çok daha güzel özellikleriyle Saklıhan Konakları bölgenin en önemli ve güzel projesidir.

 Saklıhan Konakları’nı 2 bin ve 2 bin 600 m2’lik fiyatlarla satışa sunmuş bulunuyoruz. En küçük dairemiz 145 m2 durumda. Projemizin şu ana kadar yüzde 45’lik bölümü satıldı. Benim projemize olan güvenimi yansıtan çok önemli bir taahhütüm var.

 

Diyorum ki, “Aldığınız daireyi 6 ay sonra yüzde 20 karıyla geriye alıyorum”. İnanın, bu muhteşem proje, belirli bir süre sonra, yüzde 80, yüzde 100 gibi kar getirecek, müşterilerimiz satın aldıkları bu yeni yaşam biçimini ve yedi yıldızlı yaşamı asla terk etmek istemeyeceklerdir” açıklamasını yaptı.

 

 ahmetcekin /hicrethaber

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış


En Çok Okunanlar