K.çekmece Saadet Partisi İlçe Başkanı Veli Tunç ulusal basın ziyareti

K.çekmece Saadet Partisi İlçe Başkanı Veli Tunç ulusal basın ziyareti

Küçükçekmece Saadet Partisi İlçe Başkanı Veli Tunç, Yönetim Kurulu Üyesi Metin Sayar, Mehmet Yılmaz, Yaşar Yılmaz, Remzi Ergün, Harun İder ve Söğütlüçeşme Mahalle Başkanı Yakup Şengöz, Milli Gazete Dağıtım Müdürü Cemil Pehlivan’ı ziyaret etti.


28 Ocak 2011 23:59
font boyutu küçülsün büyüsün


Milli Gazete’ye omuz vermek görevimiz

 

 

Küçükçekmece Saadet Partisi İlçe Başkanı Veli Tunç, Yönetim Kurulu Üyesi Metin Sayar, Mehmet Yılmaz, Yaşar Yılmaz, Remzi Ergün, Harun İder ve Söğütlüçeşme Mahalle Başkanı Yakup Şengöz, Milli Gazete Dağıtım Müdürü Cemil Pehlivan’ı ziyaret ederek gazetenin çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

Önümüzdeki dönem içinde çok güzel ve çok cazip bir promosyon ile okuyucularıyla buluşacak olan Milli Gazete’nin bu noktada gelmiş olduğu durumla ilgili olarak Cemil Pehlivan’dan bilgi alan ve üzerlerine düşecek yükümlülükleri yerine getirme bağlamında bilgi alışverişinde bulunan Küçükçekmece Saadet Heyeti, “Yapılan çalışmaları olumlu buluyoruz. Milli Gazete, Türkiye’nin gündemini belirleyen, Hakk’ın ve haklının sesi olan, sorumlu misyonu ve vizyonuyla herkesin evinde olması gereken bir gazetedir” dediler.

Küçükçekmece Saadet Partisi İlçe Başkanı Veli Tunç, Türkiye’nin çok zor bir süreçten geçtiğini, bu süreçte bilgi kaynaklarının kendilerine doğru haberler aktarmadığını, bu fonksiyonu yerine getiren birkaç medya organından en önemlisinin Milli Gazete olduğunu belirterek, “Milli Gazete’yi desteklemek ve Milli Gazete’ye omuz vermek, her Milli Görüş erinin görevidir, sorumluluğudur” diye konuştu.

 

 

 

 

kaynak           www.kucukcekmecehaber.com

 

ve                  www.küçükçekmecehaber.com

 

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamış